0

אוברול במידה גדולה

חבל על הכסף אף אישה במידה 46 לא תלבש אוברול חבל לייצר אוברול אלו היו מילותיי הראשונות שלי שהבת הבכורה שלי רצתה לעצב אוברול, אלו הם היו מילותי הראשונות (שאמרתי לה לפני כ-7 שני) אוברול זה רק לבחורות רזות. כן ככה אני חשבתי, ככה גדלתי עם חברה חשוכה ודעות חשוכות והמון המון שנים לקח לי לשנות את תפיסת עולמי ולשנות את הגישה כלפי עצמי, הביקורת ההרסנית כלפי הנראות והמשקל שלי וכמובן שחטאתי אל מול בנותיי. 
עדן שלי מעולם לא נתנה לי להזיז אותה מהחלום שלה לעצב אוברול, היא הייתה כל נחושה לעצב לעצמה בגדים שונים מזה שמוכרים בקניונים ובבוטיק מעצבים. כל הזמן חזרה ואמרה אני רוצה ללבוש בגדים יפים שאני אבחר ולא בגדים שבוחרים אותי כי זה מה יש בבוטיק. 
אני אפילו לא יכולה לספור כמה פעמיים בחיי אכלתי את הכובע בנושא בגדים במידות פלאס.
 

אני לא אשכח לעולם את התדהמה שלי לאחר שהגיע האוברול תפור מהמתפרה איך הילדים שלי אומרים לי תרמי את הלסת היא נפלה לך, ניסוח מדוייק. עדן מדדה את האוברול ולרגע אחד הייתה לי חווייה חוץ גופית הצלחתי לראות כמה האוברול מושלם ומונח יפה על גופה, כמה מדוייק הלוק שהבגד מונח בצורה מושלמת על הגוף.
התגובה שלי הייתה בקטנה, התגובות של קבוצה של נשים שעבורן עוצבו ונתפרו האוברולים היו מופלאות כל כך מחממות את הלב וביום אחד האוברולים הפכו סולד אאוט. 
נשים יפיפיות ומדהימות שצמאות לפריטי לבוש אחרים מיוחדים בעלות גיזרה יחודית העוטפת ומחמיאה לקימורי האישה.
כמה שאני מנסה לתאר את האוברול ומה הוא עושה לנשמה כשלובשים אותו אני לא מצליחה עד כאשר את מודדת אותו.  
זה לא ממש אלגנטי, זה לא ממש ספורטיבי, זה לא ממש קזואל ולפעמים זה גם לא ממש לערב 
הכל תלוי בך איך את תבחרי ללבוש אותו עם נעלי סניקרס או עקביים הכול תלוי בך ובחלום שלך, לעולם אל תפחדי לנסות להכניס צבע לחיים שלך.
תודה לך עדן שלי שבחרת והתעקשת לעצב אוברול למידות פלאס המון נשים מודות לך שהן לובשות אוברול בזכותך.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}