0

איך הכל התחיל

איך הכל התחיל? אחת הסיבות שהחלטנו להקים את המותג היה הקושי הגדול במציאת בגדים במידות 44+.
לא שוכחת את הימים שבהם הייתי חוזרת בוכה מסיבוב קניות כנערה שמנה, שמגלה למרבה הכאב כי הבגדים בחנויות מדירים את מידותיי ומידות נערות ונשים גדולות.
לפני שלוש שנים, בגיל 23, החלטתי להקים מותג פלאס סייז בשם - Eddie. מתוך מצוקה אישית, של בחורה צעירה שאין לה איפה לקנות בגדים. לפני כשנתיים הצטרפה אמי, מעצבת האופנה ורד אייזיק שהחזיקה במותג אופנה עצמאי הנושא את שמה. אמא שלי תעיד שקניית בגדים היתה סבל מתמשך. הייתי יוצאת מהקניון בוכה בדיכאון על ההשפלה שעברתי. את לא מוצאת מידות על הקולב בחנות, ואז בתא המדידה כלום לא עולה עלייך, ואם כן, כשאת יוצאת את לא אוהבת את מה שאת רואה במראה. האידיאל סביבי היה להיות רזה, וכנערה את מרגישה חריגה. לא יכולתי להסתכל על עצמי במראה ולאהוב את עצמי, לא היו לי אז את הכלים שיש לי היום.
לא הרבה יודעות אבל אדי הוא כינוי שנדבק לי במהלך שנותיי כמתבגרת וליווה אותי בזמן ההתפתחות והקבלה שלי את עצמי. בשלב בחירת השם למותג לא הייתה התלבטות... אדי הרגיש הכי נוח והכי מתאים. הוא מסמל את המעבר שלי מנערה חסרת ביטחון שפחדה להתבלט לאישה החזקה שאוהבת את עצמה והחליטה לעזור לאחרות להבין מה הן שוות.
אמי חברה למותג מתוך תהליך של שינוי והבנה לגבי עולם פלאס סייז. אנחנו רואות במותג מעבדה להעצמה נשית, או כפי שמציינת ורד, "נשים שמגיעות לכאן מקבלות סטיילינג טיפולי". אפשר לראות איך נכנסת לכאן בחורה סגורה ומפוחדת, ולאט לאט היא מתקלפת מהחששות שלה, מתחילה למדוד בגדים מול המראה ומגלה את עצמה מחדש, אחרי שנים שהיא נכנסה לחנויות בגדים ולא מצאה כלום, היא מבינה שהשד לא כזה גדול ושמותר לה גם ללבוש חצאית קצרה או חולצה עם כתפיים חשופות. זה אושר גדול עבורנו לראות את השינוי שחל בהן.
סגנון הלבוש צעיר וצבעוני,שחוגגת את החיים
אדי הוא מותג פלאס סייז כחול-לבן עם אפליה מתקנת. המידה הקטנה ביותר על הקולבים היא 44 והגדולה היא 54. סגנון הלבוש צעיר וצבעוני,שחוגגת את החיים ופונה לטווח גילאים רחב שמרכזו הוא נשים בנות 40-25. הגזרות הצמודות שלא חוששות לחשוף מעט עור - נגמר עידן "האוהלים השחורים" שהיה לבגדי נשים במידות גדולות. התעקשות שלנו על ייצור בישראל, היא לא סטנדרטית. המותג שלנו כולו כחול לבן, ומיוצר בכמויות קטנות מאוד בארץ - דבר שמייקר אוטומית את עלות המוצר. אנחנו דוגלות בייצור מקומי ותמיכה בעשייה ובכלכלה הישראלית ולא מוכנות להתפשר על ייצור בסין.
 
אז אם אתן מחפשות פריטים ייחודיים בתפירה איכותית, כאלו שאתן יודעות שלא תראו על כל אישה שנייה ברחוב ושיגרמו לפאשניסטות לסובב אחריכן את הראש, הסטודיו שלנו הוא מקום מצויין בשבילכן. מזמינות אתכן לבקר אותנו בסטודיו: הכישור 1 קומה 2 ביתן 88 תל אביב | 03-5581181
 
x

#{title}

#{text}

#{price}