0

למען הסר ספק להלן הגדרות המונחים בתקנון זה : 

1. EDDIE ח.פ 558341681

2. האתר - אתר האינטרנט EDDIEPLUS.CO.IL

3. הבגדים והאקססוריז המוצגים באתר הם המוצעים למכירה לקהל הגולשים.

4. EDDIE הינו אתר אינטרנט (להלן "האתר") למכירת בגדים מוצרי אופנה ואקססוריז .

5.השימוש וההזמנה דרך אתר EDDIE מותנה בהסכמה לכל הוראותיו ותנאיו,והמשתמש/ת מצהיר כי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או בעלי האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה וידוע כי שימוש באתר מהווה הסכמה לכל תנאיו.

6. חברת EDDIE שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת לקהל לקוחותיה.

7. לידיעת משתמשי ומשתמשות האתר - עדכון האתר נעשה באופן תדיר על בסיס מלאי קיים אמנם ייתכנו שינויים ועיכובים בזמני העדכונים השותפים והאתר לא מתחייב לזמינותם המלאה של כל המוצרים ברגע נתון במלאי , אנו נדאג ליידע אותך במידה ומוצר שהוזמן לא קיים במלאי ונציע חלופות אפשריות .

8. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.

9. הנהלת אתר EDDIE רשאית להציע באתר מבצעים מיוחדים, הטבות והנחות ושומרת לעצמה את הזכות לשנותם ללא הודעה מוקדמת מעת לעת .

10. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד וטאבלטים למיניהם וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט בישראל ומחוץ לה , ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים דרכם ניתן לגלוש באתר .

11. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. יודגש כי המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעה המזמינה הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלימה את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). יצוין, כי אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב המזמינה לפי המחירים המעודכנים.

12. התקנון מתייחס ופונה לנשים וגברים כאחד.

13. צוות אתר EDDIE עושה כל שביכולתו לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי לעיתים עשויים להופיע בתום לב אי אלו דיוקים במידע המוצג . 

14. לאחר שנמסרו שהוזנו פרטים באתר בכל דרך שהיא משמע שניתנה הסכמת המזמינה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות , להציג או לשלוח למזמינה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני ופייסבוק. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, מבצעים, קולקציות חדשות , עדכונים שונים וחידושים באתר.

15. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, על המזמינה להקפיד למסור את כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. ידוע למזמין כי במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, אתר EDDIE לא יוכל להבטיח שהמוצרים שהוזמנו יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לEDDIE בגלל פרטים מוטעים, תחויב המזמינה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. לפיכך, יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

16. במידה ולא תאושר עסקה ע"י חברת האשראי, תקבל המזמינה הודעה בהתאם ותידרש למסור אמצעי תשלום חלופי.

17. אישור ההזמנה הסופי מתבצע רק לאחר קבלת ההזמנה ובדיקת זמינות המוצר במלאי , יש לציין כי ייתכן ובמקרים מסויימים מוצר שהוזמן אזל במלאי למרות שלא צויין זאת באתר , במקרה זה תהייה זכאית הלקוחה להחזר כספי מלא וביטול העסקה או למציאת חלופה שוות ערך למוצר ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'.

18. על המזמין או המזמינה באתר להיות מעל גיל 18 לפחות מבחינה משפטית לביצוע הזמנות באתר או באפליקציה , קטין רשאי לבצע הזמנה באתר בצירוף אישור אפוטרופוס בלבד.

19. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז EDDIE שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.

20. נפלה טעות קולמוס בתיאור הבגד, לא יחייב הדבר את EDDIE ו/או את הנהלת האתר.

21. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

22. EDDIE אינה אחראית לשימוש שתעשה המזמינה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן לרבות ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר בבגד.

23. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, חגים , מועדי חג שונים , אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

24. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן ומוודאים שימוש נכון בנתונים. 
החברה לא יעביר כל מידע לקוחות לאף גורם צד ג'..

25.הספק אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי תצטרך הלקוחה לספק שוב את פרטי כרטיס האשראי באמצעותו רכשה את המוצר.

26.על מנת לאבטח הלקוחה האתר מבצע הצפנת נתונים ב ssl.

27.הספק שומר מידע על הלקוחה לרבות פרטי הלקוחה, דרכי התקשרות, והיסטוריית הזמנות. המידע ישמש את הספק לצורך שירות הלקוחה וככל והלקוחה תאשר קבלת דיוור, המידע ישמש את הספק למשלוח הודעות על מבצעים וכיו"ב.

28. ביטול עסקה יתאפשר עד 14 ימים מקבלת המוצר באריזתו המקורית כאשר תווית המוצר מחוברת לפריט. מוסכם כי החזרת ו/או החלפת מוצרים (בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר, כאמור) תתאפשר רק במצב שלא נעשה שימוש במוצר והוא נשמר במצב בו היה בעת קבלתו.
החלפות והחזרות ניתן לבצע בתוך 14 יום מיום הרכישה, כאשר הבגד ארוז באריזתו המקורית (עם הטיקט) ולא נעשה בו כל שימוש, עם הצגת הוכחת רכישה (חשבונית). פריטים במכירת סוף עונה (sale ואאוטלט), לא יוחלפו.

א. החזר כספי בעד פריט ביגוד וטקסטיל (בניכוי 5% מערך הקנייה, אך לא יותר מ 100 שקלים) שמחירם מעל 50 שקלים, יינתן בתוך שני ימי עסקים מרגע החזרת הפריט לסטודיו (48 שעות, 2 ימי עסקים)
ובתנאי שלא נעשה בהם כל שימוש והבגד עם הטיקט. 

ב. החזר כספי יבוצע בתוך 7 ימים בהתאם לתנאים הקבועים בתקנון.

ג. כנגד החזרת המוצרים, עליהם לא חל החזר כספי על פי התקנות, יינתן שובר זיכוי בלבד, בתוקף לחודשיים מיום הנפקתו (פריטים בסייל לא יוחלפו).

ד. לא יינתן החזר כספי עבור דמי משלוח. במידה והמשלוח היה בחינם, המשלוח יחויב בהחזר. 

ה. משלוח חוזר יחוייב בדמי משלוח מלאים (בסך 38 ש"ח לכל כיוון).

ו. לא ניתן להחזיר או להחליף מוצרים שנרכשו במחירי סוף עונה. 

29. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך נעמוד לרשותכם על מנת לפתור כל בעיה.

30. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

31. החברה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.

32. החברה מתחייבת לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה.

33. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

34. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך נעמוד לרשותכם על מנת לפתור כל בעיה.

35. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן ומוודאים שימוש נכון בנתונים. אנו נוקטים באמצעי זהירות מתקדמים עבור רכישה בטוחה.

36. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות דואר ישראל באמצעות דואר רשום.

37. במשלוחים באמצעות דואר ישראל. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות עד 5 ימים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות דואר ישראל אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 14 ימים עסקים.

38. החברה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.

39. איחור במועד אספקה, בשל כל סיבה שהיא, לא יקנה לכם כל זכות לקבל פיצויים ו/או כספים כלשהם למעט זכותכם לבטל את העסקה, בהתאם לאמור בהסכם זה.

40. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם המזמינה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 0506953696 ורד | 0504662255 עדן והנהלת האתר תעשה את מיטב המאמצים לטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}